Facebook Pixel

Favorite offers

Senior/Mid Recruitment Consultant (360)

ref nr: /21/10/2023/ZB
Leading Consultant: Zsolt Buzgo
June 6, 2024

Szint: Medior vagy Senior

Helyszín: Budapest

Foglalkoztatási forma: Alkalmazotti jogviszony vagy B2B

Munkavégzés típusa: Hibrid (heti 2 nap távmunka)

Szia!

Üdvözlünk az Enloyd-nál, ahol a legfejlettebb eszközökkel és innovatív stratégiákkal forradalmasítjuk a toborzást. Hogy mi a célunk? Személyre szabott megoldásokat nyújtani ügyfeleink egyedi igényeire. Elsősorban fehérgalléros szakemberekre fókuszálunk a kezdő szintű pozícióktól a szakértőin át a vezetői pozíciókig.

Az Enloyd-nál a legfontosabb érték az emberközpontúság. Itt minden alkalmazottat egy saját történettel, tehetséggel és álmokkal rendelkező egyénként kezelünk. Csapatunk őszinte és emberi, ami azt jelenti, hogy mi is hibázunk, de közben több dologban is kiemelkedően teljesítünk: kapcsolatok kiépítésében, elmélyítésében, nyílt kommunikációban, érzések megosztásában, tanácsadásban, és emberek életeinek segítésében - mind a munkavállalóink, mind a jelöltjeink számára.

Feladataid lesznek:

  • Business Development: Üzleti növekedés elősegítése új ügyfelek szerzésével és a kereskedelmi feltételek és díjak tárgyalásával
  • Fejvadászat: Jelöltek felkutatása, szűrése és kapcsolatfelvétel azokkal a jelöltekkel, akik szerinted megfelelőek lehetnek a pozícióra
  • Interjúztatás: Interjúk levezetése, a jelöltek alapos felmérése magyar és angol nyelven egyaránt
  • Ügyfél-megértés: Az iparág működésének, kultúrájának és környezetének megismerése, amelyben az ügyfél dolgozik
  • Kapcsolatépítés: Kapcsolati háló kiépítése az álláslehetőségek népszerűsítésére és a tehetségek bevonzására
  • Csapatvezetés: Csapatod irányítása, mentorálása és támogatása
  • Szakértői tudás: szaktudás elmélyítése, hogy minél több bónuszt kaphass egy-egy sikeres elhelyezés után

Mit keresünk:

  • Értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalat: Korábban szerzett értékesítési vagy üzleti ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Toborzási tapasztalat: A korábban szerzett toborzási tapasztalat elengedhetetlen.
  • Angol nyelvtudás: Folyékony angol nyelvtudás (minimum B2 szint) a nemzetközi ügyfelekkel és a lengyel központtal való együttműködéshez.
  • Emberközpontúság: Szeretsz emberekkel dolgozni, és kiemelkedően jó vagy a hosszú távú kapcsolatok kiépítésében.
  • Ambíció: Cél, hogy csatlakozz Lengyelország egyik vezető toborzó cégéhez, és hogy törekedj csapatvezetői pozíciókra.

Mit kínálunk neked:

  • Személyes brandépítési lehetőségek: Különböző médiumokon és az üzleti életben is segítünk személyes branded építésében (garantáljuk kapcsolati hálód bővülését) + támogatást kapsz marketing csapatunktól.
  • Kiterjedt jelölt adatbázis: Hozzáférést kapsz egy hatalmas jelölt adatbázishoz, amely segíteni fog céljaid elérésében.
  • Folyamatos fejlődés: Egyéni fejlődési lehetőségek, nemzetközi projektek, modern eszközökhöz és a legújabb technológiákhoz való hozzáférés.
  • Karrierfejlesztés: Gyors előrelépési lehetőségek a cégen belül és azon túl is!
  • Versenyképes fizetés: Alapbér magas jutalékos rendszerrel.
  • Csapatépítő programok: Beilleszkedési programok (pl.: éves karácsonyi buli a lengyel hegyekben).
  • Extrák: Nyelvoktatás anyanyelven beszélő oktatókkal, rugalmas munkaidő és hibrid munkavégzési modell
  • Szórakozás: Csapatépítő események, pizzás megbeszélések, csapatsportok, társasjátékok és egy olyan közösség, amelyre igazán számíthatsz.

Toborzási folyamat:

1. Jelentkezés a pozícióra.

2. Első interjú a HR csapat egyik tagjával.

3. Menedzser Interjú a potenciális jövőbeli menedzsereddel.

4. Ajánlat tétel: Ha mindkét fél elégedett, megbeszéljük a kezdés időpontját!

További részletekre van szükséged?

Vedd fel kapcsolatot Katarzynával (CPO) a LinkedIn-en és szívesen tájékoztat a részletekről! Katarzyna: https://www.linkedin.com/in/biernackakatarzyna/

Mire számíthatsz még az Enloyd-nál?

Úttörő toborzó cégként mátrixszemélyzeti struktúrát vezettünk be, amely lehetővé teszi tanácsadóink számára, hogy ágazatokra és szakterületekre is specializálódjanak. Ez a specializáció lehetőséget ad arra, hogy olyan szakemberek legyenek, akik mélyen megértik ügyfeleik igényeit, a jelöltekkel való kapcsolódás rejtelmeit és a jelenlegi piaci viszonyokat.

Az Enloyd-nál számos fejlődési lehetőség áll rendelkezésre. Fejlődhetsz vertikális és horizontális irányban is, válthatsz pozíciót, munkaterületet vagy munkahelyet. Fejlődésed a toborzási készségeid hatékonyságán, a munkád minőségén, a hozzáállásodon, a felelősségvállalásodon és kihívásokkal való megküzdéseden múlik.

Olyan jövőt képzelünk el, ahol az innovatív toborzási folyamatok élén járunk. Csapatunk folyamatosan keresi az új ismereteket, tartja a lépést a legújabb trendekkel és fejlesztésekkel, hogy módszereink naprakészek legyenek. Erőteljesen támogatjuk az ötletek és kreatív gondolatok megosztását, és elkötelezettek vagyunk a folyamatos fejlődés és növekedés iránt, kilépve a megszokott keretekből.