Facebook Pixel

Favorite offers

Archived offer - go back to the offer list

Recruitment Team Leader

ref nr: /20/10/2023/ZB
Leading Consultant: Zsolt Buzgo
October 30, 2023

pozícióba keressük új kollégánkat. Ha nem csak a toborzás és a HR, hanem a tudásod átadása is a szenvedélyed; ha tele vagy energiával, pozitív kisugárzással; ha szereted a kihívásokat, és kifogások helyett mindig a megoldást keresed; ha tudsz és szeretsz önálló döntéseket hozni; akkor jó eséllyel köztünk a helyed.

Helyszín: Budapest, VI. kerület

FELADATAID LESZNEK:

  • 360 fokos recruitment tanácsadói feladatok
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű koordinálása
  • Ügyfélmenedzsment, új üzlet szerzése
  • 3 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése
  • A cég képviselete rendezvényeken, konferenciákon, webináriumokon, vagy a sajtóban
  • Piackutatási projektek aktív támogatása
  • Heti/havi riportok készítése, adminisztráció

A POZÍCIÓVAL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 5 éves toborzási tapasztalat szellemi pozíciók terén
  • Mentori, csapatvezetői tapasztalat
  • Értékesítői véna, üzletszerzési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kapcsolati háló IT, HR, Finance, SSC, cégvezető körökben előnyt jelent
  • Proaktív, pozitív, motivált hozzáállás
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos, célorientált személyiség

AMIT BIZTOSÍTANI TUDUNK SZÁMODRA:

  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Stabil vállalati hátteret, nagyvállalati infrastruktúrát, mégis családias légkört, munkakörnyezetet
  • Heti több nap home office lehetőséget, rugalmas munkaidőt
  • Kiemelkedő kereseti lehetőséget: fix alapbér + cafetéria + motiváló bónuszrendszer felső korlát nélkül
  • Vidám, közvetlen, barátságos, segítőkész csapatot
  • Céljaidra és motivációdra szabott fejlődési lehetőséget
  • Képzéseket, részvételt szakmai fórumokon
  • Kellemes munkakörnyezetet belvárosi irodánkban

A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMAT MENETE:

  • Interjú 1. – rövid telefonos/videó interjú
  • Interjú 2. – próbafeladat, szakmai interjú
  • Interjú 3. – csapat megismerése
  • Ajánlatadás.

A folyamat hossza: általában 2-3 hét

Minden esetben visszajelzést adunk az egyes lépések után.

Ha szívesen dolgoznál velünk, küldd el önéletrajzodat az enloyd@enloyd.hu email címre.